Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pěkný večer přeji!

Moje Sladkaje děvočky se navzájem od sebe liší, nerozumím tomu. Z 5 semen vyklíčily 2, proto jsem vysela dalších 5 semen, tyto jsem namočila přes noc v lignohumátu, vzešly 3 kusy. Celkem to máme 5 kusů o které jsem pečovala mnohem více než ostatní pro svou vychvalovanost a těžkou dostupnost. Rostliny se lišily již před výsadbou do květináčů, tomu jsem až tak nepřikládala váhy, ale teď když se liší plody mi zůstává rozum stát. Bohužel po pikýrování jsem neodlišila, které byly z lignohumátu, protože teď zjišťuji, že je to nakonec jediný rozdíl při pěstování (3 kusy jsou jako na fotce rajče vlevo, 2 kusy jako rajče vpravo) a děsí mě to, ale říkám si že to není možné), pokud tedy nebyly v sáčku namíchaná semínka. Sáček jsem koupila z Aukra od uživatele, který měl přebytek sáčků při snaze ušetřit při nákupu ze zahraničí, avšak obal nebyl porušen, tak to také vylučuji. Stalo se někomu něco podobného?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika