Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já si myslím, že každý z nás má jiné podmínky na sušení, Já jsem si například udělal sušárnu z takového dlouhého skleněného profilu U (copiůit 2,5 m dlouhý). Byla vysoká 2,7 m, bylo v ní 27 plachetek ze silonové sítě, každá o ploše cca 24 x 11 cm. Opravdu jsem v ní usušil jednu várku meruněk a jednu várku rajčat. Ale měl jsem problém v tom, že jsem to tam dal a za několik dní vytáhl. Pochopitelně kvalita zvláště u meruněk nic moc. Problém je v tom, že zahradu mám asi 3/4 hodiny MHD od bydliště a nechce se mně tam ráno jít rozložit sušené ovoce a večer je jít posbírat. Dřevěné části sušárny jsem rozřezal, copilit budu dále používat k rannému výsevu ředkviček.A tak jsem zůstal u   společné lodžie na schodišti (v paneláku typu B710).

           Mr Big

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika