Hledání určení názvů plevelů



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 180.74 (?) 
9.9.2008 5:58

Tak ječmen myší to, Jožko, není. Ten má klásek placatý, to, co mi, mrcha, zapleveluje zahradu, má klásek kulatý. Chápu, že bez fotky je to těžko, ale pokusím se, snad mi některý jedinec slušně zapózuje. Horší to bude s tím ostatním - vložit foto sem. Všem moc díky za snahu poradit, snad zase někdy pomůžu někomu já. Všem přeju hezký den!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 254.10 (?), 10.9.2008 15:57
A není ten chlupatý klásek psárka kolénkatá?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 180.74 (?), 11.9.2008 12:48

Tak jsem zde s novými informacemi. Takže po porovnání jedné vytržené rostlinky jsem došla k závěru, že se jedná skutečně o bér sivý. Předtím mi net vyhledal jiný bér, název se mi z hlavy již bohužel vypařil. Takže je to dobré, vetřelce jsme identifikovali, teď ještě jak na ně. Znovu chci všem poděkovat za snahu a zájem. Předpokládám, že vymýtit je z pozemku nebude jen tak. Ale neva, pokusíme se ho aspoň držet na uzdě a jeho výskyt v rámci možností eliminovat. Díky všem - Josefovi i těm beze jména!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika