Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Bohužel.Psal jsem si o radu i výrobci herbicidů Lovela Terezín a bylo mi zodpovězeno, že na něj nexistuje nic, pouze mechanicky odstranit nebo založit nový trávník.  Mám ho plný trávník a stále přibývá. Bofix na něj vůbec nezabírá. Nyní jsem zkoušel některé plochy ošetřit samostatně Lontrelem, některé Banvelem, ale moc tomu nevěřím protože Bofix je vlastně směsí všech těchro postřiků. Zatím mi nikdo nedovedl poradit a je mi divné, že třeba v cizině na to nikdo nic nevynalezl.Loni už jsem se na to nemohl dívat a v srpnu, když už je pěkně rozlezlý a propojený do dlouhých provázků jsem na něj najel elektrickým provzdušňovačem trávníků a skutečně se ho povedlo, tím jak je propojený, skoro všechen vytrhat a trávník zase vypadal pěkně. Nyní na jaře je ale vše při starém a je ho snad ještě více. Roundopem to ani nezkoušejte. Neubránite se poškození trávníku a budete místa muset znovu zatravňovat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika