Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Aha, tak nejvíc si pochopitelně všímám ořechů u silnice, protože dost jezdím a jsou první na ráně.

Pokud bude průměr v dospělém věku do 6m, tak je to naprosto v pohodě. Občas vídávám docela velikány,  ale to musejí být asi semenáče.

Možná budu mít nakonec paradoxně opačný problém, aby stromek úspěšně vyrostl. Když jsem kopal jámy pro nové stromky, ukázalo se, že už někde v hloubce 60-80cm je docela tvrdý písek. Jestliže se tady dočítám o hlavním kůlovém kořenu u ořechu, tak si myslím, že se do velké hloubky nedokáže zavrtat. Když jsem likvidoval pařezy staré jabloně a třešně, tak mě překvapilo, jak mělce pod povrchem vedly docela tlusté kořeny (i tak to byla fuška). Moc do hloubky se jim buď nechtělo, nebo jim to prostě nešlo.  Nevím, nakolik je nadnesené tvrzení, že kolik je větví nad zemí, tolik je kořenů pod zemí, ale tady by to asi nefungovalo. 

Můžu vykopat hlubší jámu, ale kolik?  Zase nejsem studnař.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika