Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
   
host - 158.242 (?) 
7.3.2012 8:57

ludkovia drahi, skuste si pozriet cenu rovnakeho vyrobku na nete. 110 bar a podobne kriteria. cena takychto cisticov sa pohybuje od 49 eur. Nie je akcia ako akcia, cistic Karcher (teda znackovy) som kupil pred 2 rokmi za 90 eur.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
      
host - 115.50 (?), 7.3.2012 10:30

Karcher byla moje původní volba, má za cca stejné peníze menší výbavu. Jenže také menší pracovní tlak. Nedokáži si představit, jestli např. 110 bar max. tlak (pracovní bude počítám kolem 90 bar), je dostatečný na umívání auta. Převážně ho plánuju na umívání auta, takže nádobka na šampon + nějaký rotační kartáč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 92.28 (?), 8.3.2012 10:54

Koupil jsem si dnes tu myčku i s hadici na čištění trubek (potřebuji vyčistit kanál). Ta hadice mě ale trochu zklamala. Co jsem viděl orginál partu "čističů", Tak tak měli podobnou hadici, ale ta jejich hlava měla 3 trysky otočené dozadu, jako tato z LIDLU, které vlastně odstředivou reakcí vtahují hadici do trubky, ale měla i jednu trysku dopředu, která ty nánosy rozbíjela, a čistila (dělala místo) před hadicí. Tak nevím, s čištěním ještě počkám, až se oteplí. Pokud to ale nepůjde, co myslíte. Mohl bych navrtat jednu dírku zepředu? Když jsem totiž loni ten kanál čistil drátem, nedostal jsem se daleko, jelikož jsem ten bordel vlasně pěchoval koncem drátu. Teď to bude asi obdobné, protože ty trysky stříkají jen dozadu, takže mi vlastně budou čistit jen to, co je za hlavou a né před hlavou. děkuji za Vaše názory a zkušenosti Lupkovič

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 4.151 (?), 13.8.2012 1:14

Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1

Zdravím, loni v březnu jsem koupil myčku i hadici na čištění potrubí. Hadice se osvědčila při ucpané kanalizaci yes, ale myčka je v reklamaci - tekl olej a také mi praskla pistole před šroubením pro nástavec frown. Půl tlaku šlo tryskou a půl mi umývalo boty. Jinak jsem byl s myčkou spokojen. Pavel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
lexa.elektro - (18) - 14.170 (?), 23.2.2015 17:23

přečti si reakce čtenářů na Heurece, samozřejmě ve stejné cenové relaci, moc nadšení nejsou, další věc, když se mě tento za rok rozbije, půjdu ho vrátit, docela to funguje, pokud to nepřejedeš autem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 23.2.2015 19:54

Obecně vzato já si určitě rád připlatím za kvalitnější věc, která mi vydrží déle. Jako bonus je pak dostupný servis, ND, větší uživatelský komfort, lepší parametry a podobně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 203.225 (?), 26.2.2013 17:15

Český národ si tento výrobek kupuje, také jsem byl mezi nimi. Tlaková myčka mi fungovala cca 2 měsíce, použil jsem ji 3x. Je pravda byla laciná, ale. Vyrobeno v ČÍNĚ, prodavač v Lídlu mi řekl, že mají hodně reklamací. Koupil jsem si značkovou Wapku a mám klid.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 220.12 (?), 28.2.2013 13:06

ty si kupoval tlakovi cistic?? ja zhanam jeden diel co sa pokazil a neviem kde ho najst. zevraj v papieroch od neho je napisana webka ale tie papiere nemam mozes poradit

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 149.89 (?), 28.2.2013 15:48

ja jsem našel cz manual na strankach lidl-service.com podle mého tady jsou všechny manualy ke vsem naradím co lidl prodává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.53 (?), 27.8.2013 22:36

Dobrý den všem, domnívám se, že se na trhu objevil stejný výrobek ovšem pod hlavičkou jiné značky:

Michelin MPX 150 L

Vycházím z těchto videí:

Parkside, Michelin

Může to některý z majitelů Parkside od Lidlu potvrdit? Alespoň vizuelně?

Pokud by to byla pravda, skýtá se možnost koupě kompatibilního příslušenství a případně náhradních dílů smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika