Vysokotlaký čistič



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 223.142 (?) 
13.5.2008 13:48, zobrazeno: 63619x

Vážení uvažuji o zakoupení vysokotlaké myčky potřebuji občas umýt dlažbu, zahradní techniku, jízdní koko od bláta a pod ted plánuji umytí fasády RD před zateplením takže žádné využití každodenní, prosím o radu jakou značku pokud máte zkušenosti s podobným využitím.

díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 4.243 (?), 13.5.2008 14:55

Co vím, tak by měla při přerušení mytí vypinat, což snad už dělá většina a čerpadlo by mělo být "kovoné". Já si z Rakouska v r. 91 dovezl KÄRCHERa mám ho bez závad dodnes. Používám ho u domu podobně jak zamýšlíte vy. Je na 220V teplota vstupní vody do 40° + ještě na vstupu filtr na víc. On je ještě jeden v hrdle přípojky ale ten navíc se osvědčil. Lehce se čistí a kdo by myslel, že se v hadici a z řadu nenajde nečistota, plete se.
Mytí fasády před zateplením se mi zdá zvláštní, ale hlavně dosti náročné na výdrž myčky, proto si myslím, že by to měl být značkový a trochu kvalitní stroj. Tedy nebrat základní modely značek. Dobrá věc je i nástavec s rotační tryskou. To bych taky zohlednil při výběru určitého modelu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 102.93 (?), 13.5.2008 18:55

Zdravím všechny fandy těchto stránek. Má v této souvislosti někdo zkušenosti s vysokotlakou čističkou HECHT 135. Katalogové hodnoty se zdají dobré, neumím ale zjistit provedení. Je to vše z plastu na pár použití, nebo jde o něco kvalitnějšího? díky ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 62.176 (?), 13.5.2008 19:13

  Pravdaže je to špičková profesionálna kvalita na každodenné použitie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 61.180 (?), 13.5.2008 20:14

Meli jsme v rodine 2 mycky Karcher(nelevnejsi) s tzv. plastovou hlavou cerpadla. Jedna odesla asi po 2 letech, dalsi asi po 4 letech.Obe stejna zavada-prasklina v hlave (asi po nasati male necistoty)

Pak jsem koupil Karcher s kovovou hlavou a mam ji dodnes. Dale mi bylo doporuceno pouzivat fitr pro privodni vodu (tehdy cena asi 600Kc)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 209.78 (?), 14.5.2008 10:26

Chci se zeptat konkrétně pana 62.176. Otázka byla na provedení, zda se jedná o plast nebo kov. Co je to za značku, to jsem se neptal. ZJ

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 133.102 (?), 15.5.2008 10:00

já mám špatné zkušenosti s vysokotlákým čističem MATRIX. Při druhém používání začal téct. V supermárketu mi vrátili peníze. Teď mám políčeno na Makitu HW110 nebo Hecht 3200. Máte někdo lepší nápad? Karcher nechci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 189.93 (?), 15.5.2008 12:17

Nedávno som kúpil ten nakmenší Karcher v baumaxe za 2150 Sk, lebo som chcel pred rekonštrukciou domu očistiť škridlu (tašky) od machu (cca 200 m2). Zvažoval som požičanie výkonnejšieho profi stroja, ale nakoniec som si kúpil toto s tým, že keď ho zoderiem, nie je to taká položka. Na moje veľmi milé prekvapenie, stroj fungoval bez chybičky, celková doba práce bola skoro 10 hodín a z toho asi 4 hodiny som umýval bez preušenia. Nezaznamenal som žiadne prehrievanie ani zníženie tlaku po odpracovanej dobe. Po skončení som to zo zvedavosti rozobral, či niečo zostalo z uhlíkov. Čerpadlo som samozrejme nerozoberal, ale celé to na mňa pôsobilo dosť solídne (za tie peniaze), uhlíky boli riadneho prierezu a celkovo to vyzeralo, ako keby som s tým takmer nič neumýval. Môj záver - celkom slušný stroj za nie veľa peňazí.
JARO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.15 (?), 15.5.2008 12:32
Jednou jsem mel rozebrane pistove cerpadlo z vysokotlakeho cistice.Mechanizmus byl totalne zoxidovany bily povlak na hlinikovem odlitku vsude.Nejvetsi problem byl totalne zakously a zaoxidovany prepousteci ventil diky tomu pravdepodobne doslo k pretizeni a pote k destrukci prevodovky a lozisek.Byl to znackovy stroj kärcher.Myslim, ze tato zavada vznikla jen obcasnym pouzivanim a spustenim po dlouhodobe odstavce.Z.M
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 133.102 (?), 15.5.2008 12:50

jestli tím někdo neproháněl vodu s přísadou nějakého hydroxidu na odmašťování. mam nějaký odmašťovací přípravek na způsob arvy. jmenuje se to tuším SATAN a když tím natřu něco z hliníku, okamžitě se tvoří bílý povlak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika