Vyber tlakove mycky



j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (192) - 100.238 (?)
30.9.2011 11:43

Já tuto značku mám a můžu říct ze vcelku spokojenost. Samozřejmě pro "takovéto domácí stříkání". Sem tam auto, semtam chodník, semtam bečky od kvasu, jednou jsem myl fasádu. Funguje. Potřeboval bych si k ní přikoupit "krtka" na pročištění odpadového potrubí, nedaří se mi na něj nikda narazit. Toto je jediné malinké mínus. Srovnávat ovšem nemůžu protože jsem jinou myčky neměl.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 176.16 (?), 29.9.2011 21:16, zobrazeno: 3923x

Zdravim, mate nekdo zkusenosti s myckou od Stihl Re 108?Shanim neco na domaci uziti.Mel jsem KArch2.00,po 4 letech obcasneho pouzivani -2 krat mesicne my odoselo cerpadlo.Muze mi nekdo poradit solidni masinku do 6000kc?Dekuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 3.215 (?), 30.9.2011 11:26

Touhle značkou zkušenosti nemám. :-(V tom nepomůžu, ale pokuď můžu poradit, tak je dobrá Ryobi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
j3david - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (192) - 100.238 (?), 30.9.2011 11:43

Já tuto značku mám a můžu říct ze vcelku spokojenost. Samozřejmě pro "takovéto domácí stříkání". Sem tam auto, semtam chodník, semtam bečky od kvasu, jednou jsem myl fasádu. Funguje. Potřeboval bych si k ní přikoupit "krtka" na pročištění odpadového potrubí, nedaří se mi na něj nikda narazit. Toto je jediné malinké mínus. Srovnávat ovšem nemůžu protože jsem jinou myčky neměl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 11.107 (?), 30.9.2011 20:18

NO, já teda mám Kärchera, s pomocí Roberta jsem ji po asi deseti letech opravoval a opravil, takže zase jakonová, no chci říct, že mám k ní i tu hadici se zpětnýma tryskama na čištění odpadů ap, a sto padesátku to vypulíruje jako nic a hadice jede sama do trub v celé, patnáctimetrové, délce. Měl jsem strach jak to bude fungovat, při kupování té hadice, ale funguje pro mě zlaťě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika