Postrikovac Progarden



Radomil4 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (124) - 216.131 (?) 
1.10.2014 16:29, zobrazeno: 2736x
koupil jsem postrikovac Progarden 8L, ale po testovani jsem zjistil, ze tyc postriku je moc kratka.Hledal jsem na netu jestli lze sehnat prodlouzeni, ale bezvysledne.Nemate nekdo zkusenost?
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 157.100 (?), 2.10.2014 10:17

Postřikovač této kvalitativní a cenové kategorie slouží jen k nenáročnému skrápění nízkých rostlin. Kvalitní prodlužovací trubka - např. od Solo - je dražší než celý Váš postřikovač. K Vašemu přístroji ale nebude závit pasovat. I kdybyste nějak trubku prodloužil, tlak z levného postřikovače bude malý a postřik nekvalitní. Jestli chcete postřikovat vysoko, investujte do kvalitnějšího postřikovače.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Roman-Lesnictví a dř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 209.12 (?), 3.10.2014 0:42

Dobrý večer,

pan Vysloužil Váš postřikovač popsal, tak, jak to opravdu je. Prodloužení se k takovému levnému postřikovači ani nevyplatí vyrobit, protože byste za něj dal možná poloviční cenu celého postřikovače.

Kdyby jste trochu zabrouzdal na Heurece v sekci postřikovače, nechají se tam sehnat o pár desetikorun o něco lepší postřikovače na hobby použití od cca 500 Kč (Gardetech, Extol...)

Solo je světová značka vyrábějící aplikační techniku více jak 50 let, tak že to hovoří za vše!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika