drtic zahradniho odpadu.



host - 231.121 (?)
10.5.2007 21:21
Dobry den. Prosim o zdeleni zkusenosti s delsim provozem drtice GRIZZLY, ktery hodlam koupit. Mam zkusenost s drticem ASGATEC EH2501, ktere jsou velmi spatne. Pri druhe zavade mi vratili penize. Jednalo se o stejnou zavadu /praskani protilehleho noze/.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 76.162 (?), 20.10.2006 20:21, zobrazeno: 18035x
dobry den. prosim o sdeleni zkušenosti s drtičem nožovym a valeckovym.Jejich vyhody a nevyhody.Ktery je lepsi. Dekuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 244.114 (?), 21.10.2006 21:06
Posílám hlas pro válcový. Koupil jsem Grizzly silent za asi 4.300 a je příjemné pracovat s tak tichým strojem....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.140 (?), 23.10.2006 7:49
Posielam hlas valcekovemu. Kupil som nozovy , ale nerobi sa s nim dobre, - je to tyranie neviniatok ...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 231.121 (?), 10.5.2007 21:21
Dobry den. Prosim o zdeleni zkusenosti s delsim provozem drtice GRIZZLY, ktery hodlam koupit. Mam zkusenost s drticem ASGATEC EH2501, ktere jsou velmi spatne. Pri druhe zavade mi vratili penize. Jednalo se o stejnou zavadu /praskani protilehleho noze/.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 244.114 (?), 19.5.2007 6:24
Dobrý den, drtič už mám nějaký čas a zatím funguje bez problémů. Používám ho nárazově, ale zato potom celkem intenzivně.
Mým důvodem pro koupi neznačkového drtiče byla špatná zkušenost s cenami v servisu firmy Bosch (sice s vrtačkou, ale ceny budou mít vysoké u všeho) a proto jsem si řekl, že to, co bych jim (nebo jiným) dal za opravu můžu klidně použít na případný nákup nového stroje s další zárukou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 233.55 (?), 23.10.2006 11:34
Používám nožový drtič Shark 2,2 českého výrobce (cena cca 5400,--). Oproti různým supermarketovým strojům je robustnější (celokovová konstrukce) průměr drcených větví je až 4 cm. Zatím pracuje bez nejmenší závady. Dostupnost náhradních dílů bude asi lepší než u značky Grizzly.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.9 (?), 9.4.2007 13:23
Také vlastním Shark 2,2 kW a používám jej především k drcení větví, ale také zdřevnatělých stonků růžičkové kapusty, nebo k drcení stébel kukuřice (bez listů) a tyto tvrdé materiály zpracovává velmi dobře. Jeho výhodou je celokovová konstrukce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 9.4.2007 18:57
Vlastním nožový, viděl jsem válcový. Dnes bych volil to druhé. Nožový  bez problémů drtí i silné syrové pruty, ale musejí být  rovné.  Problém má se suchým a zakřiveným dřevem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 161.9 (?), 16.5.2007 23:25
Nožový drtič se doporučuje výhradně pro drcení syrových větví. Ty suché dokáže také drtit, dokonce i tvrdé dřevo, ale nůž se velmi rychle tupí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MArty - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (111), 2.6.2007 11:52
Vřele doporučuji Bosch AXT 2500 HP - pracuje naprosto spolehlivě a potichu - je válcový se zpětným chodem kdyby sežral něco co by nerozkousal. Větve do 4,5 cm a pokud jsou suché tak s nimi na jaře a na podzim topíme. Jedna z nejlepších mašimek, co jsme koupili. Ty s kotoučem a rotačními noži se rychle tupí a větve do nich musíte cpát (u válce si to samo vtahuje). Jak nám řekl prodavač (a jsem ochoten mu věřit) velký problém nastane pokud se talíř zkřiví a nože ztupí (speciálně u levnějších typů), a pak je problém s náhradními díly. Bošku máme máme dva roky a nedám na ní dopustit a to ji používáme velmi často při likvidaci náletových křovin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika