Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To bych se divil, já zelí  šlapu ve  velkém prádelním  hrnci, a nejsem žádná křehotinka,  tak z  50kg krouhaného  zelí vyliji  asi 10  litrů vody ,  pak ho  napěchuji co  nejvíc do  keramického plucaru a jedna  vychytávka na  dno dám  kopr a  skrojek chleba  kvůli kvašení, zelí měkne  odrůdou  -není pozdní, pak křenem  a honě cibule  taky vadí, jinak zelí  dělám hodně  dlouho kolem 30  let a nikdy mi  nezměklo, další várku  jsem udělal  dneska dopoledne a  to jsem  z plucaru ješte vytáhl  lonské které  dám do  sklenic a sterilizuji  tak mi  vydrží ještě  do nového.  Důležité je aby  při kvašení  zelí nebyl  přístup vzduchu a to  platí i  pak při  skladování ve  vodním uzávěru plucaru  musí být  vždy voda ,nejlépe převařená  se solí  aby se  nekazila ,tod vše  o zelí  a mé  30leté zkušenosti..
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika