Motorová píla zn. Timbertech



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
            
host - 178.146 (?) 
29.8.2009 0:15

Takovouto pilu bych koupil, kdybych řezal 1x za rok, do lesa určitě ne, už jen ředit benzin 1:25 ukazuje na "kvalitu", pokud chceš levnou, kup hobby, ale značkovou, dolmar ps-45, stihl nebo hq

1b

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 184.99 (?), 24.11.2009 19:06

Já osobně s těmahle pilama mám jen dobré zkušenosti, aby ne vždyť jsou to padělky jedněch z nejlepších pil Zenoah-Komatsu (gz4500).Materiál určitě neni tak kvalitní, ale třeba kliku, válec a píst s kroužkama už docela umí.Většinou mi je zákazníci nosí jen na seřízení po záběhu.Občas si jí někdo přejede autem nebo na ní spadne strom, to už jsou opravy horší.Jinak lišty jsou na nich opravdu zbytečně dlouhé, ale taková katastrofa to zas neni.Hodně zákazníků si mi v poslední době stěžuje právě na novější značkové pily a naopak jsou spokojeni s těmahle čínskýma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 21.230 (?), 25.11.2009 5:53

  Skutečně dobrý vtip! Číňan padělá vlastní výrobek (Z-K GZ-4500)!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 184.99 (?), 27.11.2009 21:27

Zenoah-Komatsu je" japonská" firma na je trhu asi 50let(možná dýl).Nikdo nemůže vědět všechno že?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 27.11.2009 22:39

Ještě lepší vtip!! Z těch 50 let 30 roků Zenoah dělal šlapací kola a Komatsu skvělou stavební techniku! Po finančním sňatku Zenoah konečně rozjel výrobu zahradní techniky ve velkém, včetně vlastního vývoje. To byly celkem kvalitní, výkoné stroje. Po finančním rozvodu s Komatsu a novém sňatku s HQ, prodává "ověřenou" kvalitu Made in China! GZ 4500 u nás cca od roku 2000 prodávají s malinko jiným obalem, naši lehce zašpinění spoluobčané v provedení " ST MS 440, HQ 395 XP" atd.! Husqvarna Zenoah Co.,Ltd. je nejnovější kompletní značka. Pokud by totiž byla pravda to co vám na školení tvrdí usvědčení lháři PR oddělení HQ, našel by jste zmínku o Zenoah na webu "acresinternet "! Ten se totiž ověřitelně a na vysoké odborné úrovni věnuje historii motorových pil. A ne jen historii dávné. V USA se prodává HQZ jako REDMAX a např. model G 5000 je rodná sestra výše uvedených padělků!

Jinak máte naprostou pravdu, nikdo nemůže vědět vše, zejména ten, kdo nechce, ale "japonská" firma to už rozhodně není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 118.44 (?), 27.11.2009 22:44

japonská nebo čínská to už je dnes celkem jedno, i USA je dnes zadlužená v Číně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 28.11.2009 7:03

V tom aby se prase vyznalo! Já jsem si do teť myslel že husqvarna je v holportu se shindaiwou, protože jsem ji viděl u pár internetových prodejců husqvarny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 21.230 (?), 28.11.2009 19:55

To já viděl u pár prodejců vedle Zetoru John Deer a taky v holportu nejsou. Teda snad.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 120.31 (?), 28.11.2009 20:29

No a to jsem teť ještě ke všemu zjistil že vítěz prestižního itestu zenoah komatsu GZ 400 je na poled (mimo barvu) nemlich to stejný jako ryobi 4046, a v americe tomu říkají redmax. To až zjistí pani Kábová tak se jí shroutí veškeré jistoty.a už se na to testování vykašle.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
1b - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 178.146 (?), 28.11.2009 20:40

 Číňanům na barvě nezáleží

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika