Mc Culloch 130



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
host - 65.59 (?) 
2.1.2010 17:06

Díky, tak tohle jsem nevěděl. Tedy myšlenka s pumpičkou není reálná.   Takže měl by někdo radu???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 2.1.2010 20:55

Když už bych se tímto zabýval, tak bych odizoloval vedení paliva od nádržky a případně i nádržku s palivem dle možností, aby se to nepodepsalo na chlazení motoru.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 92.61 (?), 2.3.2010 22:15

S touto pílou som si niečo užil. Nakoniec som štartovanie studené i horúce vyriešil injekčnou striekačkou, s ktorou som strekol benzín do nasávania. A bolo po probléme. Nakoniec som kúpil Stilhlku a teraz mám problém so slabým mazaním reťaze. Coulochka, tá našťastie mazala výborne.      

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 161.79 (?), 28.8.2010 12:05

Plně se stotožňuju s tímto názorem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.119 (?), 5.3.2010 10:52

NOjak rikas zasyceni slysim u jedne taky, tu co sem si koupil na dily a nakonec sem ju zprovoznil.Hreje se vic nez ta starsi. Chcipu syticem. Startuju ale bez sytice. No chyta mi normalne.Tu starou nakopnu normalne.ptal sem se kolegy a ten se stim nesetkal ze benzin zplynuje. TAkze ti neporadim. Je to asi kus od kusu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 40.135 (?), 19.1.2010 10:31

Zdravím, mám rozbité zapalování AM 32 a sháním ho, kde se dá. Bezúspěšně. Neporadí mi někdo, čím nahradit. Moc děkuji za info. Lubos.Rudisar@tiscali.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.59 (?), 27.1.2010 21:56

v předchozí diskuzi někdo psal, že pasuje tohle zapalování AM32 i z jiných tipů, nemám zkušenost. Ale občas se tenhle MAC130 objeví na aukru.Jinak nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.251 (?), 30.1.2010 10:05

Nevíte jak seřídit karburátor u Mac Culloch, děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 30.1.2010 10:27

U nové pily je základní nastavení L1 a H 1, u starší pily to může být jiné zejména u L 1 1/4 -1/2. Jinak vycházet dle popsaného nastavení karburátoru, jak jsem to např. několikrát udělal v dřívějších diskuzích. Čistý vzduchový filtr - pozor tento typ se postupně dokonale už nevyčistí, čerstvá směs, teplá motor. Základem je seřízení L a H a nastavení volnoběhu, aby řetěz neběžel a naopak motor nezhasínal. Pozor - nesnažte se motor nastavit tak, aby se vytáčel, jak to slyšíte u současných motorových pil, tato pila je stavěná na nižší otáčky a nastavení na vyšší otáčky způsobí nedostatečné mazání a motor se zadře, nebo rychle opotřebuje. Nepoužívejte moderní oleje, které se mísí v nízkém poměru oleje ve směsi, to také vede k rychlému snížení životnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 155.251 (?), 30.1.2010 11:02

Děkuji za odpověd, dá se nahradit jiná svíčka, jaké je označení, jaké mám používat oleje, děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika