Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Ahojte mam taky problem chcel by som si nastavit karburator pretoze pila straca vykon v reze a uz od zaciatku ma stve ze si neviem sam nastavovat vysoke a nizke otacky iba volnobezne ktore su mi na nic... su tam nejake specialne srubi ktore sa nedaju pretocit beznim klucom v jednom servise miesto toho aby mi ponukli ten spravny kluc tak na mna vytiahol servisne ukony za 70eur a zase niekde na internete som sa docital ze karburator sa nastavuje za nejakych 3.70eur tak co to je za arogancia,

vie mi niekto normalne vysvetlit kde ten kluc zozeniem popripade solidny servis v kosiciach ktory odomna nebude pytat hned 20% z ceny pili zato ze sa na nu pozrie...

este ma napadlo ze som pred casom nasiel tento kluc v zahranici je to to co potrebujem?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika