Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Romane, napsal jsi to naprosto přesněwink. Já taky mám doma brusku - teda jen vobyčejnou Hecht 9230,ale dávno už ji používám jen na srovnání totálně doje.anejch řetězů od okolních sousedů(rádobydřevorubců, kozičkářů... atd) Na ostření pilníkem žádná bruska nemá.Na řetěz, který používám denně ke svoji práci bruskou vůbec nešahám - možná jenom kdybych ho někde brutálně ztupil o šutr, nebo železo. Já třeba i říkám, že novej řetěz, kterej poprvý vytáhnu z krabičky není ostrej - vždycky před prvním řezáním lehce přejedu odpovídajícím (ostrým) pilníkem - a to je potom teprve řezání. Dneska si někdo koupí brusku v hypersuper... a myslí si, kdovíco nemá, ale hlavní je pochopit jen těch několik zásad hoblovacího ozubení řetězu a pak není problém brousit pilníkem.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika