Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To máš tak... každá XP je super, dokud se prohání fest v lese. Kdo neumí řezat a půl práce ji šmrdlá na nízkých točkách, ten jí rychle oddělá na klice. Negativně se podtáčení projenuje i na praskání pružin, pila pod otáčkama kope. Je to ověřená věc, pilky HQ pro hobíky se taky proto dělají v duchu starších modelů, kterým podtáčení tak nevadilo, dnes takzvané X-torque. Naopak systém Autotune novýchXP podporuje optimální provoz, tedy pokud možno vysoké otáčky. Plný plyn je záruka bezpečné a efektivní práce, což vědí lesáci a jejich pily drží. Ani nemá cenu používat výkonnou těžební pilku na domácí chrchlání, nebo na stavbách, zahradnictvích atd., na to jsou malé obsahy lepší. Já mám starou 365, ale prakticky ji beru už jenom na rozřezávání balíků, kde ji můžu nechat zpívat , na droboť co roste daleko od sebe mám hobíka z obchoďáku, 235 za 5 litrů a běhá 5 let bez ničeho, krom svíček, lišt a řetězů a jedné řetězky.  Dohady o to, jestli HQ, Stihl, Jonsered, Dolmar... to je blbost, je to jen o osobních sympatiích ke značce. Kdyby někdo nasadil všem stejný plasty a dal borcům dobrý sluchátka, většina ani nepozná s kterou značkou dělá.  Chlapi chodí po lese se všema jmenovanýma, kdo umí, nemá problém, kdo neumí, odrovná brzy každou. A všichni mají rezervní pilu, bez ohledu na to jakou značku používají... Dokonce i ti, co mají štýlku :)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika