Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No Jarku solovka má 2 kw a stihlka 1,5, solo je cca o dvanást stovek dražší a to by mohlo při této husté konkurenci vypovídat o užitné hodnotě-samozřejmě jak kde, to jen obecně, co mi padlo prvně pod ruku, nebavíme se o akcích atd. Mně se ergonomicky líbí spíš ta solovka, asi to má lépe zmáknuté. Neřeším tu nějaké zakrytování či nezakrytování šroubku brzdy, myslím výhoz pilin, solovku mám doma 12 let a je v pohodě, (645), stihlku jsme měli v práci- menší profi a taky dobrá. Na obou jsou kvalitní plasty, jak kolem motoru, tak těleso brzdy, obě mají podobnou filtraci. Na spotřebu se vykašli, obě budou žrát málo. 10 kubíků objemu chce víc směsi, jinak by ten objem neměl smysl, ale zas je tam větší výkon a větev dřív upadne. Tak na ně koukni, která se Ti bude víc líbit a jdi do toho.U pily za sedmičku bych to tak moc neřešil.J.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika