Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Ahoj, Pracuji 15 let v lese jako profesionální dřevorubec.. Cca 6 let na zpět jsem si zakoupil stihl ms 361.. Bez problemu dělala půl roku 5 dni v týdnu prumerne 5-6 nadrzi denně... porom jsem se rozhodl po diskusi s kamarádem ktery tvrdil ze Verva 100 oktan je super do dvoutaktu ze ji taky vyzkousim... Hned po naliti první nádrže bylo velmi znatelný ze pila jede jako čert, jako by mela vyšší tocky a šla do nich podstatne rychleji..moc jsem si to pochvaloval, ale po 14 dnech se pila na tvrdo kousla a po navštívení servisu se zarucnim listem mi bylo sděleno ze v momentě zadreni šla do motoru špatná směs.. Víc se se mnou nebavily peníze ani novy kus jsem samozřejmě nedostal... nedoporucuju...
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika