Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak tedy jinak. Každou dobu u nás vždycky provázejí nějaké načisto hloupé kecy. Dnes je to o dočista levých Číňanech. Nepíšete náhodou na PC převážně z Číny? Za čas se to vždycky otočí a nikdo se k tomu nezná. Zajímavé ale je, kde se to bere.
Koupil jsem si Hecht 45. Když si udělám takový svůj spotřební košíček, tak zhruba za 100 piv (venkovská hospoda, hádám, že ti z Václaváku tolik neřežou). Když mi vydrží (a asi jó i s řetězem a bez servisu) ještě tuhle zimu, tak je sezóna za 30-40 piv, jinak 50.
V polovině osmdesátých let stála pila asi 7-8000 Kčs a pivo 1,7 Kč. To bylo zhruba 4500 piv, děleno 30 sezónama je 150 piv na sezónu bez součástí a servisu.
Od kdy je 150 (ale spíš 200) míň než 30 nebo 50. Opravdu mi ale nevadí, že jste se svými počty spokojení. Člověk má být spokojený. Ať vám to pořád dobře řeže i počítá.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika