Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No, jestli jste četl pozorně k poruše té první pily došlo mojí chybou, tudíž čína za to nemohla, a to se týká i té druhé poruchy nebo si myslíte, že by značková pila přežila říznutí do ocelového klínu, já myslím, že ne. Ale uvidíme co budou stát ND. Co se týče těch ostatních pil, tak to asi kvalita nebude, i když zatím bez závad. Jinak servis gude mám momentálně 100 metrů od baráku bydlím ve městě, takže o nějakých nákladech na reklamace se nedá mluvit. Jestli za něco platím, tak je to pouze za to co jsem si pohnojil sám. Motorovku jsem si musel koupit, protože dělám tvrdý dřevo, a ty elektrický na větší průměry nejsou stavěný, ale slabší kusy a měký řežu elektrickou, ono taky honit motorovku ve městě v zástavbě novostaveb není úplně košer.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika