Odstranění 2 kůry



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?) 
16.1.2015 18:23

Ona tam paní má havěť teoreticky, píše se to v moudrých knihách.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 14.170 (?), 16.1.2015 19:57

Aby štěp omladil.

Ostrůhej jej z jara měsíce Dubna nebo Máje až do zelené kůry. Zamažiž jej w telecí krwi, když telata zbila se u weliký pátek před polednem.

V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.16 (?), 16.1.2015 20:06

To je pěkná blbost! V dubnu a až na zelenou kůru! crying to bolí... Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 16.1.2015 21:00

Další nevěřící Tomáš, teoretik-nebo šťastlivec, který žije jen v ideálním světě. Nu což, i takovým patří světblush.S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 16.1.2015 21:14

Poslední příspěvek patřil k názoru PP, ach jo, už jsem psal-a nejen já, že se to tu divně řadí... S.P.Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 17.1.2015 8:29

S.P.Ch: Přiznám se, že nerozeznávám, co chtěl básník sdělit. Pokud jde o to řazení, kdybyste si přečetl nápovědu, pochopil byste to možná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 17.1.2015 15:34

Pro PP-z vaší reakce k existenci škůdců pod šupinami odumřelé kůry jsem vyrozuměl, že Vy toto popíráte, svou reakci jsem-jako v jiných případech-řadil ke konkrétnímu příspěvku-tentokrát se však zařadil podle času, nikoliv dle záměru-pochopeno-jestli ne, tak sory.S.P.,Ch. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 17.1.2015 18:59

Tak to jste vyrozuměil blbě. Nepopírám, neb nemám dostatečný vědecký aparát abych to popřel. Naopak mám několik knih, ve kterých se škrabání staré kůry doporučuje a dokonce jsou tam uvedeny i nákresy škrabek. Smyslem mého postu bylo, že tazatelka si to asi někde přečetla a chce to realizovat, ovšem neví jak na to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 17.1.2015 19:49

enlightenedja fták, díky PP za vyjasnění. Čistá-nikolivěk do živého rozedřená kůra má-hlavně u jádrovin-zelenkavou-olivovou barvu, snad někdo vidí SLONÍ NOHU, meruňka je sv.hnědá-skořice? Každopádně můj oblíbený váp. hydrát to bělostně srovná do latě.wink Především starší, v tomto smyslu opomenuté stromy se vyplatí opucovat včetně silnějších větví, nestane-li se tak, hrozí kmenu dřívější recidiva-dle zákona o padajícím h.,pardon-vlhký prach a mechové částečky při dešti tento pochopitelně zase špiní a okupují. Zkusil jsem igelit, plachtu, papundekl- už ne, brzdí v letu, odřeninu uklízím žel. hráběmi. Doporučuju brýle nebo alespoň nestát ve směru větru, jinak budete mít nejpozději druhý den oči jako králík při mixomatoze.cool Protože se už po generace tato činnost našemu rodu vyplácí- i přes jistou fyzickou náročnost-dokud budu při síle, neustanu! S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 18.1.2015 10:50

Ano, na tu starou kůru pozor, kdo je na něco alergický. Likvidoval jsem staré jabloně, kůra nahoře od řas zelená jak brčál, dole kmen červený, navíc k tomu lišejníky. Druhý den jsem měl na rukou od zápěstí k loktům neuvěřitelnou vyrážku a drželo se mě to asi dva měsíce. Vypadal jsem jak malomocný. A to jsem měl rukavice a silnou pracovní bundu (bylo už chladněji).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika