Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji všem pánům za dosavadní reakce a ráda si počtu i názory z Brna, jak správně doporučujete :). Kdyby se tu objevily... Z VP mám strach, vzhledem k tomu, že mám místo jen na 1-2 stromy. Myslím, že tohle musela mít na zahradě má matička a poslední roky už neměla nic. Je fakt, že pro to ani nic nedělala, ale spíš bych řekla, že na jaře jí při divných výkyvech počasí posledních 10 let obvykle pomrzly květy a nakonec ty stromy z nějakého důvodu odešly úplně. I když je fakt, že mohly mít tak 40 let... Pokud má Hargrand tvrdá vlákna, tak to je pádný důvod, proč nebrat tento druh, neb v zavařenině tohle opravdu dokáže značně narušit chuťovou kvalitu. Alespoň pro mě. Takže trvá Bergeron, Harlayne a nad Early Orange také ještě nelámu hůl. Ještě jsem zahlídla novou diskusi o Kuresii, ta vypadá všude v popisech skvěle (ostatně jako i popisy spousty jiných druhů), ale zatím jsem ji nezařadila do užšího výběru, neb o ní dosud málokdo napsal, jakoby nebyla zas tak skvělá, když ji málokdo má.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika