Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den.Jelikož mám malý prostor na zasazení ovocných stromů, rozhodl jsem se pořídit napřed sloupovité jablka Redcats a Starcats, které mám již druhým rokem a jsem s nimi maximálně spokojen, nestříhám,nepoužívám postřiky, plodí krásné jablka.Letos chci zasadit sloupovitou meruňku.Našel jsem Golden Sun v zahradnictví Sieberz za 589 Kč.Tento víkend jsem navštívil zahradu Čech v Litoměřicích dokoupit pár stromků sloupovitých jabloní a pídil se po sloupcovité meruňce a také švestce.Prodejce od kterého jsem kupoval jablka mně však ujišťoval, že sloupovité meruňky nejsou pro ČR schválené.Víte někdo jak to je?Nerad bych za nějakou dobu musel meruňku která by rostla jak do výšky tak do šířky vykopat.Děkuji.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika