Zkušenosti s křovinořezy Stiga a Active



host - 96.223 (?) 
15.8.2013 22:28, zobrazeno: 8708x

Dobrý den,

máte někdo zkušenosti s křovinořezy Stiga resp. Active. Stále se tady hodnotí HQ, Stihl, Dolmar a Mountfield.  Potřebuji to na dosekávání po sekačce a také do lesa. Konkrétně Active 4.0 BT a Stiga SB 43 DS příp. SBK 53D (to je silné, motor Kawasaki). Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 51.120 (?), 18.8.2013 11:27

Dobrý den,

my vlastníme křovinořez Stiga téměř 10 let, konktrétně model SB 52.Celých těch 10 let jede bez poruchy až letos jsem musel dokupovat strunovou hlavu z důvodu silného opotřebení.Na křovinořezu používám dvojjzubý i třízubí kotouč.ještě jsem nezažil jediný porost s kterým by si stroj neporadil.Stroj je nepřetržitě využíván po celou sezonu k sečení luk vyžínání kolem domu a jeden čas pracoval i v lese. Za sebe bych vám doporučil ten nejsilnější model, který stiga vyrábí, protože výkon ničím nenahradíte.Přeji šťastnou ruku ve výběru křovinořezu.S pozdravem Michal V.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 96.223 (?), 18.8.2013 15:32

Výkonný stroj bych chtěl. Děkuji. JB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 96.107 (?), 26.6.2014 18:47

Jaké máte prosím zkušenosti se známou značkou křoviňáků Husquarna? Vyhrál jsem slevu na nákup v e-shopu a křoviňák bych potřeboval. Jedná se kokrétně o Křovinořez Husqvarna 128R. Ocením každý názor díky :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.78 (?), 26.6.2014 19:40

Zdravim, pokud máte větší plochu k sekání a to myslím celistvou a například vysokou nad kolena více určitě si radši připlaťte na křovinořez HSQ 525RX Ten je mnohem lepší a komfortnější na práci, také má kov. kartery (tělo) což zvětšuje životnost, menší vibrace a s vysokou trávou si lépe poradí. A doporučuji si stroj koupit v kamenném obchodě u autorizovaného prodejce. Nákup na inetrnetu je sice pohodlný ale stroj přijde rozebrán, většinou ani nevyzkoušen a nevysvětlí Vám jak se o stroj starat, jaké palivo se tam leje a kde co maže

S pozdravem Míra M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.78 (?), 26.6.2014 19:48

Active je Italská značka u nás zatim ne tak rozšířená. Ale co se tyče referencí zatím si ho lidé chválí. Já mám půdní vrták ACTIVE děláme s nim ploty je hodně vytížen a nemáme s ním žádný problém a má skvělí výkon. 

MM

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.122 (?), 26.6.2014 22:15

stigy sa nebojte, ja mam sb 51 ds -motor mitsubishi už 3 roky a je bez problemovu, sb 51 je trochu ťažšia ale vykonnejšia, obe maju japon, motory ktore su v pohode,

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika