Zahradní traktor Husqvarna CT126



host - 71.52 (?)
31.5.2009 21:06

Sekat se zahradním traktorem XT 200 HD 80cm vysokou trávu je pěkná volovina nebo skrytá reklama Mountfieldu.Žádný ze zahradních traktůrkú to nemá šanci zvládnout, leda tak trávu poválet. :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 161.9 (?), 7.5.2009 20:48

Taky bych ho rád koupil do 15.5. ale zatím nikdo nereferuje něco špatného. Radši si připlatím za hydro, prej to je věčný. Asi to nebude zlé, pokud by se někdo vztekal s nekvalitním výrobkem, snadno by narazil na diskuzi. Pokud vše funguje jak má, proč ztrácet čas couráním po diskuzích... Asi do toho půjdu - za 42tis s dph...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 172.4 (?), 7.5.2009 23:17

No ono jich asi moc lidi nema a proto nikdo nepise spatne zkusenosti, ze? Kdyz je to novinka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.244 (?), 8.5.2009 7:08
Zdravím, jen malinký dovětek pro pána co píše že hydro je věčné, nic není věčné a i hydro je poruchové a i zde na Zahradním foru se o tom dost psalo, vše má své pro i proti
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 97.14 (?), 14.5.2009 8:19

Není hydro jako hydro.V lepším případě může být hlučnější, v horším nemusí táhnout, v nejhorším praskne hliníkový odlitek v zeslabení na hřídel(v 99% přefouklé pneu).Ale každopádně pro členitější prostor doporučuji hydro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 174.56 (?), 15.5.2009 12:30

Taky uvažuji o koupi, ale na diskuzích jsem nenašel nikoho kdo má konkrétní zkušenost s tímto modelem. To ho opravdu ještě nikdo nemá?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 161.9 (?), 26.5.2009 21:42

Tak právě dnes přivezl technik od Husqvarny zbrusu nový CTH 126 a první zkušenost se zdá dobrá. Posekl jsem jen cca 200m protože jako na potvoru přišla hrozná bouřka, ale hlásili je, takže si nemůžu stěžovat. Bohužel to na traktůrek bylo příliš. Perostlá tráva, skoro 50cm, je zralá spíš na křoviňák. Výkonově problém nebyl, spíš se po zajetí do takto vysoké trávy snadno ucpal výhozový tunel - prostě příliš materiálu, navíc mokrého. Nechci shánět nikoho s křoviňákem, a tak až to proschne, zkusím sekat na pomalou rychlost a proužky třeba jen po 30cm. Až zkousne tu přerostlou trávu, pak už se bude sekat pravidelně. Když bude mít někdo zájem, poreferuji jak se osvědčuje. Bude sekat 2,5tis. metrů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 176.204 (?), 26.5.2009 22:08

Zdarec, není nad konkrétní zkušenost.Zkuste napsat po nějakém čase jak drží.Já vybírám traktůrek už asi 2 měsíce a zatím jsem nevybral 

U každého je nějaká mucha...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 97.14 (?), 28.5.2009 22:54

S tím tunelem Vás nepotěším, mě se ucpával u HQ i při poloviční trávě a pomalém pojezdu.A to se zdá, jaký to je fukar.Jedině často sekat, nebo pomaleji mulčovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.86 (?), 31.5.2009 17:27

Jen tak na zkoušku jsem se svým XT200HD sekl s deflektorem trávu se stébly vysokými cca i 80 cm o rozloze 10 arů a bez problémů. Nic se mi neucpávalo.

Pak jsem zbytek louky raději posekl křovákem a po několika dnech projel traktorem, aby se to rozdrtilo.Zase bez problémů.

Husqvarnu traktor bych si nemohl koupit, protože podle prodejce je prý na "sečení parků" a ne na naše louky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 71.52 (?), 31.5.2009 21:06

Sekat se zahradním traktorem XT 200 HD 80cm vysokou trávu je pěkná volovina nebo skrytá reklama Mountfieldu.Žádný ze zahradních traktůrkú to nemá šanci zvládnout, leda tak trávu poválet. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika