Výběr vysavače na listí



host - 79.46 (?)
1.11.2010 8:46

doplním : "vysavac pre tych co maju vela penazi a CHCÚ SA VEĽA NAROBIŤť"

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 60.26 (?), 24.10.2010 16:00

take jsem byl v tomto rozhodovani nakonec jsem koupil ten co jste si vybral vy tornado za 4215 a jsem velmi spokojeny vysava i listi z orechu a kastanu to elektricky nedokazal kdyz mam listi hodne tak je pro mne rychlejsi ho nafoukat do radku a posbirat sekackou do kose

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 161.11 (?), 13.11.2011 13:03
Funguje vysavač efektivně na velké dlážděné plochy? Máme malou firmu a k tomu dům a zahradu. Postupně vznikly docela velké dlážděné plochy a chodníky. Pokud bych to měl zametat, je to tak na hodinu práce, navíc máme poblíž ořechy a lípu. Tím pádem je nutné zametat dosti často.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 79.212 (?), 29.10.2010 14:18

Súhlasím s názorom, že ak ide o veľa lístia, hrable sú oveĺa efektívnejšie a aj sa s nimi človek oveĺa menej narobí.  9 rokov som lístie v záhrade zbieral iba záhradným traktorom do koša. Tento rok ho nahradil robot Automower a ten si s lístím neporadí. Kúpil som elektrický vysávač Husqvarna s drtičom lístia.  Ako tak to funguje na orechové listy, ktoré sú veĺké, dlho sa držia na strome a keď spadnú na zem sú pomerne vysušené /ľahké/. Listy pod marhulami sú však oveľa menšie aj mokrejšie a tam to bolo čisté trápenie.  Aj tie orechové už iba nafúkam k plotu do riadku a potom ich rukami natlačím do veĺkých plastových vriec.  Zaberie to iba zlomok času ako keby som to vysával a drtil. Jediná výhoda vysávača je môžnosť vycucať lístie medzi tujami ktoré mám nasadené pozdĺž celého plotu. Medzi ne sa hrablami nedostanem.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 217.145 (?), 29.10.2010 19:45

vela listia hrable, lopata a ruky

malo listia kosacka

vysavac pre tych co maju vela penazi

PS: automover a vretenovky maju tu nevyhodu, ze nedobre zberaju listie.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 79.46 (?), 1.11.2010 8:46

doplním : "vysavac pre tych co maju vela penazi a CHCÚ SA VEĽA NAROBIŤť"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 217.151 (?), 1.11.2010 10:20

este to rozviniem : "vysavac pre tych co maju vela penazi a CHCÚ SA VEĽA NAROBIŤ a maju vela miesta v dielni ci garazi"

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 15.114 (?), 2.11.2010 19:49

Taky jsem si myslel že je to zbytečnost ale pak jsem si půjčil kombinaci vysavač/fukar Hecht 926 a přesvědčilo mne to. Mám zámkovou dlažbu a stále jsem ji zametal cca 80m nájezd do garáže a garáž. Po vyzkoušení jsem si jej došel koupit a používám prakticky jen fukar Otázka uklidu cca 80m je otázka 20- 30s a ne 10minut otravného zametání hrubé dlažby zvláště ted na podzim když padá listí je to denní rutina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 57.30 (?), 2.11.2010 20:23

To je velmi slušný sportovní výkon i bez fukaru. Odpovídá to rychlosti 9,6 až 14,4 km/h.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.16 (?), 8.11.2011 17:59

Má někdo zkušenost se sběračem listí z OBI? Pro je cena 750 Kč. Proti však plastová vrtulka a hluk 102 dB. Ještě ho mohu do 14 dnů vrátit. Teď je suco, listí suché, mohlo by to pěkně listy chroustat. Mám obavu však z kamínků. Díky R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
centsm - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (82) - 118.192 (?), 8.11.2011 18:44

Kamínků se bát nemusíte, ty vysavač nenasaje až k vrtuli. Vysavače v této cenové relaci mívají poměrně vysoký příkon (až 2,4 kW) a spíše odchází dráty. Nečekejte od něj obrovský výkon a především nesmrtelnost. Vrtuli ničí nasáté dřevo a mokrá kůra tím, že se zaseknou mezi vrtuli a obal. Vlivem vysokého výkonu to ani nepoznáte, až to začne smrdět. Ale vrtule vydrží hodně a nová stojí kolem 120 Kč. Mě vydržel podobný vysavač asi 5 let. Neznám vysavač s kovovou vrtulí. Ale některé mají na vrtuli kovové nože na rozsekání vysátého materiálu. Dnes mám motorový, ale to už je jiná cenová relace.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?0:08
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika