Stiga versus Honda



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 9.6 (?) 
12.5.2015 22:34

Celý život je otázkou priorit - Honda je dvounožová, mám vyzkoušeno, že 536 VYEA naháže úplně plný koš i po dešti. Stigu jsem si koupil a rovnou jsem se dožádal sběrací kudly a páni, to je,,fuk", sekačku noc neudusí a koš nabouchá úplně vrchovatý. Takže asi tak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 245.17 (?), 12.5.2015 22:36

Osobně mám Hondu HRZ 536 TDEA za asi 20 tisíc. Z hlediska kvality sekání celkem dobrá. Problém je, ale v ceně náhradních dílů. Po asi šesti nebo sedmi letech se rozbila spojka, samostatně ji koupit nelze, pouze komplet s třírychlostní převodovkou cca za 8000 Kč (teď možná i více od té doby co jsem to řešil šel dolar podstatně nahoru). To je cca 40% ceny nového stroje a ekonomicky se to nevyplatí. To už je lepší nová sekačka a samozřejmě od jiného výrobce. Sám bych si proto už Hondu nekoupil.

           Jaroslav

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.105 (?), 13.5.2015 2:13
To jsem zvědav, která jiná značka by to vydržela, když jiný výrobce, jaký?na 340 000m2 což je 34ha, počitám-li, že je určitě koupená na min. 1500m2 x cykly za cezónu x léta.A asi to není běžná závada, když si nato nikdo nestěžuje.Asi Vás zklamalo, že to není bez investic na celý život.Díly jsou dle mého názoru nadsazeny všude, někde víc, někde míň,někde se čeká navíc týdny, není priorita opravovat, ale po čase obměnit, ale pokud jí nic jiného neni, tak stále lepší než šunt za cenu opravy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika