Starjet AJ 92-16 nebo Husqvarna CTH164



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 140.103 (?) 
18.5.2014 11:59

Starjet nebo Karsit nic jiného v traktůrkách nebrat. Česká výroba, laciné náhradní díly, dostupnost náhradních dílů. Od Husqvarny motorovou pilu, křoviňák, ruční pilu, sekery a příslušenství. Sekačky a traktory nemá Husqvarna o nic lepší než konkurence.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 19.98 (?), 18.5.2014 13:29

Zkuste omezit razantní soudy jak v tématech k pilám tak hlavně traktorům.Každý má svá specifika a cena a dostupnost ND je sice jeden z nejdůležitějších parametrů, ale není to zdaleka rozhodující.Kolik dílů budete za danou časovou jednotku potřebovat je taky zajímavý údaj.

Naprosto skvělé jsou běžné modely Hondy a Castel Garden je od ní horší mimo pár konstrukčních detailů pouze použitými motory.

Pro někoho je podstatný dokonalý sběr vlhké a dlouhé trávy                           (a mimochodem na podzim mokré trávy s listím - to je taky fajn disciplína),pro jiného cena ND. Zase tak dramatické ty ceny nejsou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 18.5.2014 16:53

Zkuste pro změnu vy navštívit stránky výrobců a porovnat celou nabídku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 18.5.2014 17:19

V pořádku. A pointa? Nějaký rozpor s mým textem?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.142 (?), 19.5.2014 11:10


Já nevím, ale z celé diskuze to vypadá na české výrobce zahradních traktorů.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.130 (?), 19.5.2014 12:06

Nějaký konkrétní modeůl a typ s uvedením důvodů nebo z nich máte jen největší profit?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 19.5.2014 19:24

Pointa je ta, že u Starjetu nebo Karsitu mám na výbět i vysší řady s užávěrkou, případně 4x4 a tím se pole působnosti a použitelnosti dost rozšiřuje, Honda je samozřejmě jako ostatně každej japonec kvalitní stroj a spolehlivost je samozřejmost. Vlákno bylo o Husqvarně a Starjet na to gesto, jsem chtěl zřetelně vyjádřit, že z těchto dvou bych sáhl po českém výrobku. Nemusíte se hned čertit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.130 (?), 20.5.2014 12:38

Nenazval bych to čertěním. Věta: "Nic jiného než český výrobek nebrat" je naprosto šílená.A to prosím bez urážky.

Ony ty vyšší řady 4x4 taky něco stojí a mezi jednotlivými výrobci a jejich modely jsou někdy fakt velké rozdíly.Každému vyhovuje něco naprosto jiného, každý stroj vyhoví v jiných podmínkách a tisíc lidí tisíc chutí, takže nesnesu paušalizování.

Z těchto dvou možností HQ a Starjet bych bral ovšem jednoznačně Starjet a to vůbec ne z důvodu původu výrobce. Mimochodem má Starjet majitele v Německu-to jen tak mimochodem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 63.163 (?), 20.5.2014 14:11

Já ovšem taky musím brát ohled na servis, v okolí je právě zmiňnovaná HQ a pak ještě Turpil, neboli Stiga. Starjet tady servis má hodně vzdálený a to se mi opravdu neoplatí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 219.142 (?), 23.5.2014 8:18

Dobrý den, zeptám se co si myslíte o traktůrku značky Karsit. Děkuji za názory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika