Poraďte při výběru travního traktoru



host - 31.231 (?)
8.12.2009 10:09

Díky za příspěvek,

Diskuze mám samozřejmě projité. Já hlavně nevím jestli koupit Karsit dvouválec (prý kovařina) nebo jednoválec Starjet (prý kvalitnější traktůrek).

Lukajda

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 11.222 (?), 7.12.2009 20:40, zobrazeno: 7197x

Zdravím všechny traktůrkáře.

Rozhoduji se mezi traktůrky :

KARSIT H20-I/K102 COOPER travní traktor 75.000 kč

Starjet 102-17,5(p1) 83.000 kč

Chtěl bych sekat pozemek cca 3000m2. Občas nějaké nedopasky po ovcích cca 7000m2.  V zimě radlici na sníh. Pozemky jsou vcelku rovinaté.

Poraďte. Může být i jiné značky, ale stejné cenové relace.

Děkuji Lukajda

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.204 (?), 7.12.2009 22:13

Zdravím kolego, zkuste si projít diskuze pozpátku a najdete tu x příspěvků, které Vám snad mohou být nápomocné při výběru.

Já sám jsem řešil tuto otázku z jara a nakonec jsem si pořídil Cub-cadet RZT50.To pro Vás asi ale nebude, vzhledem k nemožnosti připojit radlici.

Možná snad, že by to šlo po ůpravě, ale nad tou možností jsem tak dalece nepřemýšlel.Tak hodně štestí.

Kamil

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 31.231 (?), 8.12.2009 10:09

Díky za příspěvek,

Diskuze mám samozřejmě projité. Já hlavně nevím jestli koupit Karsit dvouválec (prý kovařina) nebo jednoválec Starjet (prý kvalitnější traktůrek).

Lukajda

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 61.118 (?), 12.12.2009 10:07

Zdravím, jestli Vám to pomůže a nemáte to daleko, stavte se v Jičíně přímo ve fabrice Seco Group, kde se Starjety vyrábějí. Nás před rokem a půl ochotně technik, bez předchozího avíza, provedl celou fabrikou a ukázal nám vše potřebné co jsme chtěli. Bylo zajímavé vidět traktory skládat od prvního šroubku až po expedici. Byly tam traktory různých názvů vyráběné pouze pro cizinu, např.Taifun pro Rakousko. V předváděcí mistnosti měli i Starjet s radlicí. Dokonce nám ho na požádání předvedli. My jsme od počátku mířili mezi daleko dražší stroje, ale chtěli jsme to vidět a co jsme od návštěvy očekávali, to se splnilo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 206.219 (?), 13.12.2009 15:10
dobrý den, máte někdo zkušenosti s traktory od firmy WISCONSIN?? případně jaké. děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 239.112 (?), 13.12.2009 21:29

A je to zase tady. To bude dlouhá debata, která už tu stejně byla. Je to stále dokola. Já jsem si např. koupil traktorek podle toho, jak blízko mám servis a abych ho nemusel do servisu vozit já a brát si na to ještě volno. Každý stroj potřebuje údržbu a občas se porouchá. A porouchá se vždy v tu nejnevhodnější chvíli. Hlavně řešte motory jestli Briggs nebo Honda, jestli Intek nebo Vanguard atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika