Nejlepsi traktor na seceni



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
host - 194.46 (?) 
29.8.2013 19:35
Jojo na iseki sem koukal je to parada. Ale nova pres 200 je moc. Mozna tak jetou ale nevim no. Je to diesel takze parada. Skoda kdyby chteli zlevnit aspon na 180000 tak bych se nerozmyslel.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 211.124 (?), 29.8.2013 20:39
Věřím Stando, mám bivoje, záběr jsem zvolil 110cm-třínůž, možnost je i 125cm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 194.46 (?), 29.8.2013 21:37
Kdyz sem koukal na stigu tak tam maji i traktor grand overland. Je to ctyrkolka. Nemate ho nekdo? Vypada dost dobre.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.124 (?), 29.8.2013 21:53
Zvazoval jsem overlanda nebo parka, traktor mel standartni tunel, takze nicmoc (mimo 4x4),to radsi hondu.Nejen proto preferuji hondu, dále a výše iseki.,co se traktorů týče, s nepoužitelným tunelem u hq jsem si užil svoje, ten mě naučil sekat bez sběru a vyhrálo čelní sečení-stiga park.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.242 (?), 9.9.2013 22:17

Co byl prosim te ten nepouzitelny tunel u hq? Ptam se proto, protoze jsem si ted koupil HQ 184T a docela by me zajimalo co me dle tvych zkusenosti ceka :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.75 (?), 9.9.2013 23:48
Měl jsem jeden z nej.modelů HQ s kawasaki motorem, ostatní díly byly shit-hydrogear přestával táhnout za tepla, v zimě se málem nerozjel, do světel zatékalo, vadné vodící kladky, nedokázal sebrat travinu po 10-ti dnech na začátku sezóny, sečení orezlé zvenku navíc se slabým a předraženým klíňákem, při mulčování ztráta těsnící gumy na koš, traktory na rozdíl od riderů montovány v usa, takže americké závity, za 95000,- drahá nefunkčni hračka, po roce šel z domu a jakákoliv cena za něj byla výhra.Nepomyslel by jsem nikdy, že to vyslovim, ale mountfilďák za ty peníze je o dva stupně výš, aspoň nešidí hydro a sečení.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 10.9.2013 2:33

Nemá někdo delší zkušenost s českým Karsitem???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.242 (?), 11.9.2013 21:31

zrejme jsi mel patecni model :-) Mam taky kawasaki, dvouvalec a doufam, ze bude hydro v pohode a ze to bude dokonce sbirat travu :-) Pri nejhorsim pujde taky z domu, ale snad to v roce 2013 nebude s HQ zas tak spatny..Presto diky za nazor a info.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.4 (?), 11.9.2013 22:15
S HQ to je ještě horší než se zdá, to kawasaki je to nejlepší, co tam je, ostatní je opravdu katastrofa, i mountfield používá v této cenové hladiné japonskou převodovku od kanzaki-K46,silnější klíňáky a kvalitnější kudly.Bohužel "kvalita"traktůrků HQ je už profláknuta, tak se ho asi nezbavíte.Měl jsem i sekačku HQ za 18500kč, s plynulým pojezdem-taky nesbírala, ono hnát travinu tunelem nahoru, navíc 3xdelším než dozadu, to byl teda nápad.Už nemám ani jeden nešťastný model, už si je užívá někdo jiný :-):-):-).Snad ridery mají dobrý, jinak to ostatní u HQ jsou pastičky na peníze, ale ať si to každý obhájce této značky zkusí sám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika