Krovinorez ,,skapina,, pri volnobehu



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 2.73 (?) 
18.5.2013 13:17

Nestrašte servisem Mountfieldu. Normálně to se záručním listem přinést do jejijich servisu a říci, co je za problém. Mi se špatně startoval nový OM 753T - kluk u nich mi vysvětlil, jak se to startuje. A bylo po problému. Hřála se mi hřídel - namazali mi to a měl jsem to udělané za pár hodin, jinak mi to nabízeli "na počkání". Seřízení karburátoru (byla chudá směs) a promazáním hřídele u 10 let starého OM 746T v zimním období stálo 120 Kč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                  
host - 88.73 (?), 18.5.2013 13:24

ale tu ide o problem s ich uznavanim zaruky... casto som stal v ich servise ked sa im podari vyhladat pre mna nahradna diel... a co som si vypocul k zarukam..vsetko automaticky odmietali... aj take zjavne veci co zakaznik menohol sposobit..hlavne..nedodrzany navod, stary olej, nevhodna zmes... a zakaznik co nie je otrly voci takemuto sikanovanie rezignoval a kedze nevie argumentovat tak si pekne zaplatil za opravu v zaruke zaruku.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika