Krovinorez - nahradne diely



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 250.188 (?) 
12.2.2013 21:11

pri 3kW vykone Kawasaki 48 ccm si neviem predstavit uni prevod, 8 mm kardan je uz riadna zataz.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 16.70 (?), 12.2.2013 22:04

Čo mám na to povedať, asi len toľko - ja si zase neviem predstaviť čínsky šunt tak hrubého zrna ako Bugatechi s 3Kwsmiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.188 (?), 12.2.2013 22:33

ale budete musiet vziat do uvahy ze motory Kawasaki TH 48 ich maju, tie krovinorezy su skladane v Taliansku. Este som nevidel cinu s hriadelom 8 mm... to je uz rozmer pre krovinorezy a nie pre cinske vyzinace. Ziadna cina nema originalne Kawasaki, dokonca BB Trade tieto krovinorezy ponukalo na Slovensku ako originalne krovinorezy Kawasaki kym dovozca tejto znacky STYL-Ivanov sa voci tomu neohradil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.188 (?), 12.2.2013 22:38

Kawasaki Th 48 ma 3 hp a nie 3 kW.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.254 (?), 13.2.2013 18:59

dakujem za dobru radu, a k tým krovinorezom Vam chcem tiež niečo dodať.vlastnim7rokov 6kse krov. len Kawasaki, robime v lese profi, cca 4mes.vyžinanie, a min 2-3mesiace prerezavok, nechcem im robiť reklamu, každý stroj ma svoje nedostatki, ale čo sa týka týchto strojov hlavne TH 34,48,aj tj35e (cena, spotreba,výkon, hlučnosť,štartovanie...)tak na to ma asi malokto.Tu sa o čína-shitoch niet čo baviť.aj tie kosy čo doteraz vydržali, tak to je sila.kto pozna vyžínanie.po kalamite, ked denne sa xxx krat trafí do pevnej prekažky v otačkach... Stihl je 2krat drahši, hlučný a spotreba!!!preto mi je luto ich vyhodiť kvoli tým prevodom.A čo sa týka kosy AMA, na jednom Tj35e ho mam, tak tam mi vymenily prevod.2krat v zaruke, nestoja za nič, to je len pre hobby. Stýl ivanov predava kawasaki Kbh, to su vraj nove modely a tie už stoja ako stihl.Tak som teraz kupil radšej nové Solo 154,  tak uvidim či vydrži, viac ako ten-činsky!!! -čo mam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.254 (?), 13.2.2013 19:13

ked toto je akože činska kopia, tak klobuk dole pred tými činanmi,7 rokov robim v lese, kde sa hrabu original japonci!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 13.85 (?), 13.2.2013 20:00

Viete ono v číne Vám namontujú na koniec motor aký si vyberiete.Chcete Hondu, Robina,Kawu alebo čokoľvek iné.No problem.Min 100 ks a 100 -150 dolárov/kus.Príde Vám to pekne loďkou.

  A ešte celkom nechápem prečo kúpite stroj za 500E pokiaľ viete kúpiť uhlový prevod Za 130E a môžete ďalej používať nesmrteľné Bugatechi.Argumenty ako nízka spotreba, nízka hladina hluku a spoľahlivosť je dnes k nezaplateniu.

  A čo sa týka amáckeho uhlového prevodu nikto tu nepísal o tom že ho chce používať na danno-dennú robotu v lese.Pokiaľ by to ráčil dotyčný napísať tak si nebudem drať prsty na klávesnici.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jani02 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (277) - 13.85 (?), 13.2.2013 20:14

Len pre zaujímavosť vypadá neako takto?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.254 (?), 13.2.2013 21:22

našiel som to ako cfb8d-gx35 s motorom honda 4takt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.254 (?), 13.2.2013 20:40

 tak ich bude o jeden viac, ten stroj stal 395eur v Mountfielde, ma 2,3kw a je to len na prerezavku, a to buga..nie je nesmrtelne, lebo ložiska, semeringy, spojkove bubny aj hriadele som uz na nich menil, ja mam na mysli skor tie motory.A ta AMA mi bola ponuknuta ako novinka, lebo buga uz nepredavali, ale aspon 2 mesiace mohla vydržať, ked stare slapali roky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika