Je Husqvarna opravdová kvalita nebo se jen platí za značku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 111.78 (?) 
25.1.2016 19:15

Tak zato že ste to vy sa dohodneme takto.Majstrovstvá sveta z roku 2014 sa počítať nebudú.A to preto lebo nevyhrala tá správna značka.Nejaké druhotiedne Stihlky si dovolili v tom roku zobrať z prvej desiatky sedem miest včetne prvých troch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 140.103 (?), 26.1.2016 12:19

Já proti Stihlu přece nic nemám je to jednička na trhu s 41%, asi vám unikl nadpis vlákna. Mám od nich dva výrobky a jsem s nimi velmi spokojen a teď si např. chci koupit elektrickou pilu Stihl MSE 250 protože ji pokládám za špičku, ale nikde není údaj o rychlosti řetězu, takže mají smůlu, když neumí ani popsat svoje výrobky nic nebude. PR řeči, že Stihl svoje výrobky testuje jste si mohl odpustit, Husqvarna dělá úplně to samé navíc svoje výrobky napřed uvolní pro serverské země a až posléze je pustí do zbytku světa. Přečtěte si německé forum jak se jim povedlo otestování např. MS 661, kde se jim rozkližovaly kartery na klikové skříni, nebo americké forum a zkušenosti se 4-mixem na foukačích BR 600 jak se jim to zadíralo, zkrátka u nových výrobků se sem tam porodní bolesti ukážou až v ostrém provozu, někdy více, někdy méně a můžete testovat jak chcete.  Po koupení Zenoah a jejich patentů jich má Husa nejvíce (viz. japonci 439, 543XP) jednoduchá matematika. Co se týče WLC 2014, jaký div, že vyhrály Stihlky, když se to konalo na domácí půdě ve švajcu, si to připravili na míru divím se spíše tomu, že do desítky se vůbec dostalo něco jiného než jejich značka. 2016 to bude 8-11 září v polsku a výsledková listina už tak růžová nebude. Ještě k těm výherním pilám,  musí se uznat, že asi ta 460 bude dobrá pila a kde, že se to dá koupit??? Nikde??? V muzeu??? MS 461 dávno na trhu a závodí se ze starejma, to je ostuda. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.82 (?), 26.1.2016 15:56

Ozaj to je pravda s tym chýbajúcom údajom o rýchlosti retaze na elektrickej pile Stihl MSE 250...

Vie niekto znalý povedat jaku rychlost retaze má elektrická pila Stihl MSE 250?     Dakujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.115 (?), 27.1.2016 12:19

MSE 250 rychlost řetězu 18,1m/s

HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.45 (?), 27.1.2016 21:30

Zdroj, původ této informace ???

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.115 (?), 28.1.2016 9:06

interní materiál (info pro dealery při uvedení modelu na trh)

HH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.82 (?), 28.1.2016 14:48

Dakujem pane HH, este raz dakujem za info o rychlosti retaze MSE 250, aj o uvedeni zdroja.  

Otazka: Kedze to nie je utajovaná informacia ako je snad napr. zlozenie materialu toho-a-toho konstrukcneho prvku, mohli by ste ma (nás) naviest na nejaký link, alebo iny zdroj takýchto (neutajovaných) technických informácií.  Dik.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.21 (?), 28.1.2016 15:39

Asi mi niečo uniká.Ale čím je táto imformácia podstatná? A aký praktický význam má?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 172.21 (?), 28.1.2016 21:07

Takže muzeálne stroje dali dole na majstrovstvách sveta vami preferovanú svetovú technologickú špičku. A vy poviete že je to ostuda.

  Viete čo je ostuda.Ostuda je to že na "najdokonalejšie" stroje na svete stačí aj konštrukcia staršia ako 20rokov.Stihláci sa ani nemuseli unúvať tuningovať nové stroje.Uplne v pohode im stačia tie staré.

  No a ja neviem ale keď som sa naposledy pozeral na mapu Švajc nebol v Nemecku.Je to síce tesne vedľa ale nemci tam neboli doma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.125 (?), 25.1.2016 19:16
Co se týká množstvím výrobků od husqvarny v dané třídě k posouzení kvality, tak opravdu stačí jeden dražší za všechny-traktůrek za 95000,-.Vodící kladdky byl svařený plechový shit z číny, vůle v ložiskách bez známky maziva od začátku způsobovala hučení znásobené tunelem-vyrobil jsem nové se segerovkou, tudíž vyměnitelná ložiska.Hydro (hydrogear)netáhlo díky nedostatečnému chlazení-přidán ventilátor.Sekací kudly táhnul šestiboký slabý řemen za silnou cenu 1500kč-na mulčování to byl problém.Těsnící gumy na koš nasunuty na plast bez zajištění, takže jsem jednu ztratil(500kč),pak jsem je průtahákama přinýtoval.Teklo do světel-zatmeleno, jinak by jsem nemohl opláchnout ani kapotu od prachu.To že to nechává nedosek při zatáčení už jsem vyřešit nedokázal, když jsou posunuté kudly šikmo.Mohl by jsem jich mít stovky a neduhy tam budou stále stejné, tak ač z části podstatně vylepšený, prodal jsem ho po roce.Úpravy byly dělány po dohodě s prodejcem kvůli záruce, tak jen doufám, že to navrhnul jako zlepšováky(co je jinde standart).A to byl jejich druhý nejlepší model! Jakýpak jsou asi ty levnější?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika