Husqvarna LC 48 ve - zkušenosti



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Marek p - (13) - 2.210 (?) 
16.5.2010 18:12

Ten nuz je orig HQ Staci zavolat do pruhonic do toho kramu a rict ze vam to ucpava tubus oni vam prodaji tento nuz je orig. Na dokladu je jen napsano nuz zaci.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 43.103 (?), 16.5.2010 20:44
Moc diky, pak dam vedet, jak to frci s timto nozem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.115 (?), 15.6.2010 9:02
Tak sekacka LC48V maka velmi dobre, regulovat. pojez je vynikajici (mam to do kopce) a kolecka dostavaji taky zabrat. Jinak ten nuz jsem objednal jak si napsal (Husqvarna-Pruhonice) a druhej den jsem ho mel. Tady v Ceskych Budejovicich jsem ho po mesici nesehnal ani v MKProlesu ani primo od HusqvarnyCB. Jenom kroutej hlavou, ze to v katalogu nemaj a co to po nich vlastne chci. Tak diky moc za pomoc, ted to s tim nozem ten kos napechuje az nadoraz. Preju hezke leto a bezstarostne sekani. Dusan
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.15 (?), 25.5.2010 21:46

Dobrý den, jen chci potvrdit účinost nože mám doma starou sekačku kde jsem měl problémy s vyhazováním travy do koše. Při jedné opravě nože (navařování nového ostří) jsem doplnil nůž o dvě lopatky podobné na obrázku a rozdíl je opravdu markantní mohu říct že 1000% procent je skoro reálné. Jinak také zvažuji o novém kusu ta stará už pamatuje hodně. S pozdravem V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.94 (?), 16.6.2010 10:17

Dobrej, podobnou zkušenost jsem udělal v Radotíně - Praha, tam je mají také.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 85.188 (?), 23.3.2010 21:40

Jaké máte zkušenosti s elektrickým startováním a výdrží baterie? Vydrží baterie nabitá třeba měsíc nebo se musí každý týden dobíjet? Začíná jaro, tráva vystrkuje růžky, tak přemýšlím o nákupu této sekačky a nevím, zda s el. startováním nebo bez.

S benzínovou sekačkou nemám zatím žádné zkušenosti. Nevím, zda start lankem obyčejná ženská zvládne.

Děkuji všem za rady.

Ostravak

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.212 (?), 25.3.2010 21:15
Zatial nikto nereaguje. Ja si ju chcem kupit teraz v aprili (dubnu). Mam celkom slusny travnik ale sa bojim trvalejsieho dazda ked sa trava neda kosit a vyrastie vyssia. Budem ju kosit na 2x? Jaro
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 64.137 (?), 30.3.2010 12:45

Sekačku jsem koupil vloni v létě. Pravidelně jsem sekal minimálně 1 x týdně a baterii jsem ještě nedobíjel. Startování lankem se dá zvládnout v pohodě, ale pomocí startéru tuto sekačku s pojezdem bezproblému obsluhuje i moje dvanáctiletá dcera.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 175.11 (?), 30.3.2010 22:00
Ake su prosim Vas vase skusenosti s upchavanim a neupchavanim tubusu. Ak kosite bez kosa a bez mulcovania tak trava vypadava popod priklop kosa? Nieje velmi tazka na manevrovanie? DAKUJEM za odpoved. Jaro
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 212.25 (?), 15.6.2010 20:39

chlapi kdyby jsts se trosku pidily ohledne nozu na sekacky tak by jste na to prisli sami noze jsem si delal sam v praci mat.plech 12050NEBO 11600 tento mat.je oderovzdorny a prezije vas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika