Homelite 350SL - prosím o radu



1b - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 42.154 (?)
24.6.2011 17:22

 Kamarád vlastní tuto pilku Homelite 350 SL a chtěl bych se zeptat, zda-li někdo neví, jaký má výkon a jestli se vyplatí oprava závitu na svíčku, nová lišta a řetěz, případně někomu jako muzeální kousek?








Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 156.239 (?), 19.5.2009 12:43, zobrazeno: 6530x

Mám pilu Homelite 350 SL, velmi zachovalou, moc toho nenařezala, ale v současné době mě nechce chytit. Když vyšroubuju svíčku po startování, tak je mokrá, takže závada bude asi v zapalování. Pila nemá klasickou fajku na svíčce, ale takový plastový monoblog - výrobce jej označuje jako "transformer" - tedy asi transformátor, který se přišroubuje k tělu pily a do něj zapadá svíčka. Na transformátoru jsou plechové kontakty, které nasedají na kontakty v těle pily a odtud vedou kabely k zapalování přišroubovaném nad rotorem ventilátoru.Prosím, jestli nemá někdo stejnou pilu, nebo jestli nemá někdo zkušenosti s tímto problémem, nebo jestli by se tento problém nedal nejak vyřešit - montáž jiného zapalování z něčeho jiného. Předem děkuji za Vaše příspěvky, s pozdravem F.S.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 98.74 (?), 20.5.2009 19:09

Zdravím všechny účastníky fóra, tak už jsem na to přišel, byl tam studenej spoj, přepájel jsem to a pila jde jako švýcarský hodinky.  S pozdravem F.S.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
1b - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (58) - 42.154 (?), 24.6.2011 17:22

 Kamarád vlastní tuto pilku Homelite 350 SL a chtěl bych se zeptat, zda-li někdo neví, jaký má výkon a jestli se vyplatí oprava závitu na svíčku, nová lišta a řetěz, případně někomu jako muzeální kousek?








Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika