Dvoumontáž Vari



host - 144.16 (?) 
17.8.2010 17:40, zobrazeno: 6509x

Dobrý den, mám sestavu Vari Honda 190 GCV + převodovku DSK-317. Chtěl bych ji vybavit dvoumontáží z důvodu časté jízdy po trávě do kopce. Dočetl jsem se, že je potřeba mezi jidnotlivá kola vsunout rotavátorový mezikus. Neporadil by mi někdo kde se dají sehnat, popřípadě jaké číslo dílu mají.

Předem děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 17.8.2010 19:10

Tak jsem to udělal já a není to podmínka. Jen to bylo snadné. Díl, který chcete vědět, stačí zajít do prodejny a oni Vám jej prodají. Je to náboj AKY viz. obr. Já jsem náboje 1+1 ks na každou stranu opatřil navařenými podložkami, které jsou stejné, jako na originální nápravě, aby se zabránilo stranovému namáhání v místě 6 ti hranu a zvýšila se pevnost a tuhost nápravy. Je také třeba prodloužit spojovací tyč nápravy. Já jsem ji prodloužil tak, že jsem spojované konce seřízl šikmo, aby měl svár větší plochu a zavařil. Je třeba zajistit, aby průměr spojovací tyče nebyl ve sváru velký, jinak ji nevsunete do nápravy.

náboj z rotavátoru AKY
náboj z rotavátoru AKY
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.16 (?), 17.8.2010 20:06

Děkuji za popis. Není náhodou na obrázku nábojky z jedné strany 6 hran a z druhé 4 hran, možná špatně koukám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?), 17.8.2010 20:17

Je to špatně vidět, ale z obou stran je 6 ti hran. Kola jsem sestavil, jak byla. Pneu jsem nesundával a neotáčel na stejný směr vzorku, neboť kola občas vyměním na nápravě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika