Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám křovinořez Honda 435 asi měsíc. Oproti Stihlu, který jsem měl před tím je výrazně tišší (tak, že slyšíte při sekání např. i letadlo letící ve střední výšce a při sekání delší dobu nemusíte používat chrániče do uší), motor jde kultivovaně, lehce startuje. Oproti dvoutaktu má nižší otáčky (jak motoru, tak na sekací hlavě nebo noži), ale na výkonu se to neprojevuje, protože má vyšší kroutící moment. Při hodně vysoké a husté trávě se při sekání strunou trochu trápí, ale asi by to chtělo sekat řezným kotoučem (to se mi však nechce pořád předělávat, protože porost je nerovnoměrný a sekám také kolem pletiva, kde nůž by se ztupil). Spotřeba se mi zdá oproti deklarované poloviční však zhruba stejná jako u dvoutaktů, t.j. cca 0,6 l/hod. Výhoda - nemusí se míchat palivo s olejem, nevýhoda - při zachování záruky 5 let nutné roční servisní prohlídky a údržba, což je prý tak cca 700,- až 1.000,- Kč (při výměně filtru, vyčištění karburátoru, seřízení ventilů). Jinak sekání s ní je komfortní, drží otáčky, kakže se nemusí tzv. tůrovat.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika