Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dnes mám chvilku, tak vysvětlím: traktor husqvarna 150 twin jsem koupil v akci za 80000,-. Chtěl jsem jen dvouválec, nejlépe kawasaki, nebo honda-lepší mazání, větší krouťák. Cena i slušný desing byl pro husqvarnu. Chyby? Na řízení nemá ani kloubky, slabý poháněcí řemen, kostra z výlisku plechu, závity asi whitworth (montováno v USA), ložiska v kladkách aušus, nejsou ani podle běžné normy, strašně nekvalitní, zatéká do světlometů, ložiska ve vodících kladkách neměnitelná-plechové svařené a zalisované, co tady chcete reklamovat? Vyberte si. Světlomety jsem podlepil silikonem, vodící kladky, to je kapitola sama o sobě, začali hučet po cca10mth., po 20mth to bylo nesnesitelný, koupí nových by jsem si nepomohl, tak jsem si je udělal z hliníku vyměnitelné ložisko na segerovku. Ztratil jsem jednu rychlozávlačku, koupí v autorizovaném obchodě HQ jsem za ni vyhodil 150kč!!! Při prolézání hornbachu jsem na ni padnul za 15kč. Budiž, z něčeho musí žít. Při jízdě mi spadlo táhlo na vypínání hydra a dostalo se pd kola, čímž se zvohýbalo jinak, na nájezdech jsem to potom půl hodiny rovnal do použitelného stavu, na to se schválně podívejte, jak to mají dělaný. Ale jinak dobrý, když tohle zkousnete, málokdo to ví a tyto chyby za ty peníze by člověk nečekal, ale jinak je to atraktivní model. Dnes by jsem šel do hondy, HONDA je HONDA, už jsem ji obhlídnul, ale musí se chytit její sleva, což dělá 20000kč na každý model, nebo na roviny nevypadá špatně Wisconsin RIVIERA, ale je poněkud vyšší, takže pro mně nepoužitelná, jinak dobrá cena za to co nabízí. Nebo levnější HQ a to je Partner, chyby budete mít stejný, ale za menší peníze  .Prošel jsem snad vše a HQ mi ušetřila cca 30000, ale nesmí se vzít za plnou cenu, té neodpovídá ani náhodou. Motor KAWA je velmi kvalitní a ostatní si postupně vylepším, nebo opravím sám, je to holt pro kutily  .Levnější kvalitní dvouválec jsem nesehnal, aby to i k něčemu vypadalo.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika