Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Letos na jaře jsem si půjčil v půjčovně profi vertikutátor Wolf Garten (na pracovním válci jen nože, bez pérek) vč. sběracího koše. Běžel perfektně, ale dělal jsem s ním prvně a tudíž jsem neměl představu, kolik odpadu asi vyčesám. Byl jsem proto velmi udiven, že toho napoprvé bylo daleko, daleko více, než když běžně sekám trávu. Takovou hromadu bych nečekal ani ve snu. Koš byl pokaždé do 2 min. plný, a ještě stejně na zemi zůstávaly nesebrané zbytky, které jsem pak sesbíral rotační sekačkou jako vysavačem (a to tento pozemek sekám výhradně se sběrem do koše, nikoli s mulčováním). Při vrácení přístroje chlapi říkali, že je to normální, že pravidelní zákazníci koš ani nepoužívají a rovnou to pak "vysají". Půjčovné je však na mou kapsu dost vysoké, a tudíž si ho půjčím místo podzima zase až příští jaro a uvidím, zda-li toho odpadu bude méně nebo stejně.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika