Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím, vybírám kvalitní sekačku s pojezdem pro sekání 2000 m² travní plochy v mírnějším svahu bez velkých překážek, polovinu pozemku tvoří sad, kde se tráva nebude sekat každý týden. Můj favorit je Stiga twinclip 55 SV H. Ještě mi do oka padla Honda HRX 537 HY. Na Hodně se mi líbí zejména spojka na noži (nemusí se chcípat a znovu startovat při vysypávání koše), vyšší výkon (3,7 vs 3,3 kW), integrované mulčování, hydropojezd. Absence centrálního nastavení výšky sečení mi nevadí. Největší obavu mám z toho jejich plastového šasí, někdo tady na foru to dost kritizoval, že je to měkké, že se rozjíždějí přední kola do stran atd. Stiga je zase o třetinu levnější, má kovové šasí. Píšou šalamounsky kombinace hliníku a oceli, předpokládám že to bude nejspíš klasická ocel asi pozinkovaná. Stiga mi přijde taková blbuvzdornější co určitě splní účel, Honda zase taková větší voňavka na které se toho může více pokazit. Vyplatí se podle Vás připlatit si cca 7 tis. za Hondu? Díky Roman

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika