Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem tam zajel, znova pánovi ze servisu důrazně vysvětlil, že sekačka není moje. Že na záručním listu nesedí objednací číslo.. Pán, že se tedy na to podívá, nechal jsem mu tam kopie ZL, štítku, apod... Nakonec se sekačka dohledala.. Pán ze servisu se mi omluvil s tím, že mojí sekačku si odvezli nějací "pražáci".. že tam těch od ALKo má tolik a všechny jsou stejný.. Je pravda, že na prostudování záručáku si bere brýle.. Naštěstí nebyli ty lidé šmejdi a přivezli jí zpět.. Že jim prý bylo divný, že sekačka vypadá jinak.. Já vrátil jejich, servisák mi vrátil peníze, zaplatil jsem mu pouze za to, co jsem měl (vým, ěna oleje, broušení nože.).. I když zpětně přemýšlím, že mi taky mohl něco odpustit, když to takhle zpatlal a já tam byl 2krát navíc... No nic, příště snad radši jinam..

Díky a čau KV

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika