Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, potřeboval bych radu..

Jsem si skoro jistý, že se mi ze servisu vrátila jiná sekačka..

Abych vysvětlil můj problém a dotaz..

V březnu 2012 kupoval sekačku AL-KO Silver 520 BRV Premium. Vybíral jsem z katalogu z roku 2011.. Kvůli záruce jsem jí dával každý rok do autorizovaného servisu (olej, seřízení, broušení nože) za cca 550,-.

Letos jsem ji tam dal opět, přivezl jsem ji těsně před zavírací dobou.. Pán si sekačku přebral (ale nenastartoval jí přede mnou) a domluvili jsem se na klasice.. Po týdnu mi volal, že je tam problém (hřídel, ohlý nůž). A že oprava a servis bude stát celkem cca 2.700,-. Podivoval jsem se, ale do telefonu jsem mu potvrdil, ať to spraví.. Až když jsem si sekačku vyzvedával, zjistil jsem, že to není ta má.. (Např.: Na své sekačce jsem měl takovou kovovou svorku, která přidržovala madlo s červenou tyčkou, abych nemusel sekačku pořád startovat při vyprazdňování koše. Kožené madlo bylo určitě jiné.. Nyní je také jedno zadní kolo pochroumané..
Pán z autorizovaného samozřejmě tvrdil, že to není možné..
Po chvíli slušného dohadování, kdy mi také ukázal, že výrobní číslo na záručním listě sedí se štítkem, jsem zaplatil a sekačku si odvezl.. Ale doma jsem zjistil, že na záručním listě nesouhlasí objednací číslo s objednacím číslem na štítku sekačky..  Já si myslím, že výrobní číslo, které nyní sedí, tam dopsal podle štítku až nyní, předtím na záručním listu vyplněné nebylo..

V letáku od AL-KA sedí objednací číslo s číslem na záručním listě..

Zaruční list a štítek sekačky zasílám v příloze...

Je mi jasné, že to je tvrzení proti tvrzení.. Volal jsem do AL-KA, tam mi moc neporadili, ať se domluvím se servisem..

Předem moc děkuji Vaše názory a rady, jak postupovat.

S pozdravem

Karel Vostrý

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika