Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

osobně mám rok Stigu (sice dražší než je Váš rozpočet, ale to je jedno). Model, který Vám tu už radí pán, by nemusela být špatná volba, popř.pokud můžete sáhnout více do kapsy, tak určitě o třídu lepší model Estate 5092 H. Mě Stiga trošku zezačátku zklamala, neboť chvíli po koupi jsem řešil 2x reklamaci, kdy traktor dost blbnul, chyba byla v kartě (obdoba řídící jednotky). Následně odešel vypínač světel. Obojí rychle vyřešeno v rámci reklamace. Od té doby traktor slouží dobře.

Nadruhou stranu, za 60 tisíc bude asi u značkových výrobců kvalita dost podobná. Jde spíše o možné funkce, šířku výhozového tunelu, šířku sečení. Taky bych řešil, kterou prodejnu, resp.servis mám nejblíže.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika