Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Muze to byt i karbonem, ktery se mohl odlupovat z hlavy?(protoze ho tam bylo dost) Nebo bordel pres sani? Nebo praskly pistni krouzek?      

Z uvedeného to může být všechno. Vodorovné rýhy jsem kdysi viděl od polámaného kroužku, který si v pístu vytloukl drážku 2x širší než původní. Byly však větší, ty rýhy. Svislé rýhy strouhaly konečky těch úlomků.  Vypadá to tedy velmi bídně. Pokud uvažujete o repasi, tak bych to dále neprovozoval, ať se to nerozsype celé.  Možné taky je, že na válec soudruzi použili omylem materiál na hřebíky. Nevím přesně, co to je za motor, ale vše se dnes dělá v Číně. Kdysi jsem byl upozorněn, že čínské motory jsou  "měkké", byť kvalitně okopírované, třeba od Japonců. Tomuto tvrzení jsem však porozuměl, až jsem u číňana strhl hned první závit, který jsem dotahoval.

Dodejte fotky kroužků, až to rozeberete.   Rosťa

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika