Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

To jste mi poradil přesně to, co nechci slyšet smiley

No teď je stav takový, že mi to tam soused (obhospodařuje skoro všechny louky v okolí) seká traktorem, ale trávu pak odváží na krmení. Mám pocit že se tím půda vyčerpává, protože se stále jen materiál odváží, ale nic nepřidává (nevím, jsem laik). Chystám se tam i něco málo zasadit a nechci tomu traktoristovi neustále vést ruku, aby mi tam neposekal něco co nechci.

Trošku jste mě zklamal s FD3, myslel jsem že těžší stroj je schopný mulčovač a sulku utáhnout a neprokluzovat. Co sekání/mulčování po vrstevnici? Jakou to má stabilitu? Není to zas tak brutální stoupání, přeci jen traktor to po vrstevnici seká a neskutálí se. A opravdu se mulčovač s FD3 na vysoké trávě dusí?

Motůčko není to, co jsem si představoval. To bych se ulítal. Ale zajímavý tip. Díky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika