Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

u kultivátoru Hecht 755 je možné hloubku kypření nastavit, takže pro setí kypřím na malou hloubku.

Původní dotaz byl na přípravu půdy pro sázení brambor, kde používám maximální hloubku kypření. Jak jsem již psal v případě mojí těžké půdy jedu na plnou hloubku napodruhé křížem. Záhon nechám na podzim zorat pluhem trojákem, takže všechny brázdy nejsou zakončené v jedné rovině a   zarovnávám kultivátorem. Myslím, že kardanový rotavátor se drobno pěstiteli nemůže vyplatit. Na druhou stranu proč se dřít a 300 m2 kypřit ručně, leda že máte lehkou humusovou půdu. (Omlouvám se to už bylo v jiném příspěvku.) Protože mě není 20, ani 30 a 40 mě bylo včééra šetřím tělo používám kultivátor.  Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika