Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím,

já obdělávám záhon něco přes 150 m2 kultivátorem Hecht 755 plus se záběrem šíře 50 cm, výkon 5,5 HP. Mám ho třetí sezonu. Je k němu možno dokoupit řádkovač s koly. Vzhledem k tomu, že brambory mám asi na 1/3 plochy, tak myslím, že se to nevyplatí. Když to dobře nakypřím, tak to zvládnu ručním řádkovačem, i když mám těžkou jílovitou půdu. Kypřím nadvakrát křížem. Pokud máte lehčí hlinito písčitou půdu, mělo by to stačit jedenkrát a třeba i slabším strojem se širším záběrem. Ještě dodám, že mám v půdě hodně kamenů a několikrát se mě stalo, že se kámen zasekl a stroj se zastavil. Píši to proto, že stroj zatím drží, i když je to "Čina", ale co dnes není? Pozor také na správné namontování nožů. Mě je prodejce dal obráceně a stroj se nezahrabával, musel jsem ho držet. Údržbu si dělám sám, olej měním po sezoně a přimažu převod. To je moje zkušenost, nedělám reklamu Hechtu!   Petr

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika