Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý večer, s Hondou Vám neporadím, ale mám Stigu 55 turbo. Letos jí mám tuším třetí sezonu, seču s ní cca 5000 m2, takže opravdu velkou plochu, v podhůří, takže rozhodně nejsem na rovince a většinou seču větší trávu. Plus sekačky je opravdu silný motor, nepamatuji, že by se sekačka trávou zadusila. Je opravdu velká a těžká, takže dobře kopíruje terén a "neposkakuje". Super je, že šasi je opravdu z kvalitní oceli a nerezne (lak už jsem někde odrřel a stále v pohodě). Ale abych jen nechválil, při vlhké trávě se nenaplní celý koš, ale jen cca 75%. To byl ale problém i předchozí sekačky. A nyní závady, první věc byla, že se při mulčování potkal nůž s plastovou integrovanou vložkou na mulčování a poměrně jí to rozsekalo, mulč ale funguje i tak. Za plast se poměrně dostává bordel a špatně se to čistí. Po roce a půl upadlo zadní kolo, vyloženě se ukroutilo z osy, řešeno reklamací, kdy bylo zpět navařeno. Dali nám na výběr, jestli chceme novou nápravu nebo navařit, prý ale navaření vydrží a nová náprava není sázkou na jistotu, i Stiga dělá sekačky v Itálii. Takže tohle jediné mě zamzrelo, jinak je to sekačka suprová, ale ne pokud máte hodně členitou zahradu plnou stromů a keřů a kytek, na to je tento náš model dost velký. Za mě doporučuji, protože až na to kolo problém nebyl, ale nadruhou stranu, u nás dostává opravdu záhul.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika