Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jsem krátce majitelem zahradního traktoru Wolf Garten 92.160H a budu muset řešit i jeho údržbu v situaci, že se pohybuji převážně o francouzských holích, moje pohybové a údržbářské možnosti jsou tím dost omezené a nějakou montážní plošinu (nebo jámu) nechci zřizovat... K sekání mám zatím jen plochu cca 1500 m čtverečních několikrát do roka... V nabídce Mountfieldu je ke koupi manuální, nebo hydraulický zvedák pro zahradní traktory... Má je někdo v praxi vyzkoušené? Ten rozdíl v jejich ceně není pro mě podstatný... Manuální provedení je funkčně jasné, jde mi spíše o Vaše zkušenosti se spolehlivostí té Moutfieldem nabízené verze s hydraulikou. Dá se na ni při pouze občasném použití spolehnout, nebo je to čínský šunt...? Má to někdo vícenásobně vyzkoušené...? Je podle Vašich zkušeností nějaká jiná praktická varianta (od jiného výrobce a prodejce) zvednutí zahradního traktoru k údržbě...? Díky za smysluplné odpovědi. Zdeněk

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika