Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Divné na tom je to, že zatímco vy máte tyto zkušenosti, Hecht se chlubí úspěchy v Německu a jinde v západní Evropě a to i v nezávislých testech německých zkušeben. Jen pro Vaše info Hecht se prodává od roku 2008 Vlastním od nich první plotostřih ještě s původním logem. Neměl jsem problém s dodáním dílů. Spíš možná jsem ani nepotřeboval díly :-) Mám známého co jim dělá servis a má přístup do servisní databáze. Máto tzv craknutý a dá se tam podle jména, adresy, telefonu nebo výrobního čísla vytáhnout jakýkoli zásah na daném stroji a to musí vyplnovat každý autorizovaný servis. Jste schopen, ale spíš ochoten dát nějaká data, která by potvrdila vaše tvrzení o problémech? Nebo jen pomlouváte konkurenci. Pokud narážíte na testování zkušebny podívejte se do Rapexu, což je celoevropský systém kontroly nebezpečných výrobků. Hecht tam nenajdete, ale třeba Stigu s elektrickou sekačkou ano a Echo, Shindaiwu s pilama a další. Ještě poznámka k Solu jestli si snad někdo myslí že se ještě vyrábí v Německu tak je na omylu. Postřikovače se vyrábí v Číně a zbytek odkoupilo to Alko, které doporučujete a nedodává na něj díly. Tedy jak je na tom s díly na své stroje. Mimochodem část jejich sekaček Alko se dělá taky v Číně, ale to jste slyšet nechtěl

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika